جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

معرفی مرکز نوآوری دانشگاه دامغان

این مرکز در راستای حمایت از محققان، نوآوران، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند و با هدف فراهم کردن بستری مناسب برای اجرایی نمودن ایده های این گروه از محققان، مرکز نوآوری دانشگاه دامغان در اردیبهشت ماه سال 96 تاسیس و راه انداری شده است.

در این مرکز از دانشجویانی که به صورت گروهی و یا انفرادی فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی انجام می‌دهند حمایت های معنوی و مالی بعمل می آید. این حمایت ها به‌جهت شکل گیری ایده اولیه (کسب اطلاعات اولیه درخصوص مشخصات علمی و فنی‌، امکان پذیری اجرائی ایده، چگونگی و سابقه اجرا، بازار و غیره) به متقاضیان ارائه می گردد. لازم به ذکر است اکثر مخاطبین این بخش قشر دانشجو  می باشند که در صورت داشتن ایده و یا طرحی که علمی و کاربردی باشد، می توانند پس از بررسی اولیه ایده و مصاحبه علمی، در صورت پذیرش جهت بهره برداری از حمایت های مورد‌نظر در این مرکز مستقر شوند.

از مزایای قابل توجه این مرکز می توان به کسب آمادگی های لازم جهت ورود به مرکز رشد (دوره‌های پیش رشد و یا رشد) اشاره کرد، به‌عبارت دیگر مرکز نوآوری آغاز راهی برای ورود به مرکز رشد بوده، که متقاضی ضمن تثبیت ایده، اطلاعات کافی در خصوص چگونگی ثبت شرکت و پذیرش در مرکز رشد را نیز کسب می نماید.

اهداف مرکز:
الف- ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری در دانشگاه.
ب- نقش آفرینی در تحقق نوآوری.
ج- شناسایی و توامندسازی دانشجویان و اساتید خلاق، نوآور و کارآفرین و فراهم کردن زمینه تجاری سازی دستاوردهای علمی آنها برای ورود به فعالیتهای کسب و کار دانش بنیان.
د- ارتقای نقش نوآوران در توسعه دانشگاه از طریق خلق دانش، فناوری و کسب و کار دانش بنیان.
ه- تسریع در تبدیل ایده های نو آور به محصول.
و- حمایت و رشد گروه های نوآور جهت ورود به مراکز رشد.

معرفی

مدیر مرکز

دکتر محمدرضا فدی اسلام

دکتر محمد پازکی

پست الکترونیک:

pazoki.m@du.ac.ir

معرفی

کارشناس مرکز

حسن خطیب زاده

پست الکترونیک:

khatibzadeh@du.ac.ir

معرفی

تماس با ما

 

تلفن: 35220235-023

 

آدرس: دانشگاه دامغان، ساختمان امیرکبیر، طبقه دوم

3 رتبه برتر